İzini bırak

Heyecan verici franchising fırsatımızla Cleopatra Ink'in bir parçası olun

Neden Cleopatra Ink Franchise?

Cleopatra Ink olarak başarımızı ve itibarımızı güvenilirliğimize borçluyuz; müşterilerimize, çalışanlarımıza ve franchising ortaklarımıza… Kendi stüdyonuzun başarılı olması için yardımcı olacak uygulamalı eğitim ve kariyer geliştirme hizmetleri sağlamak için çalışıyoruz. Dövme endüstrisindeki uzmanlar olarak, karşılaşabileceğiniz zorlukları derinlemesine inceliyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Cleopatra Ink Franchise sahibi olarak, dünyaca tanınmış bir marka tarafından desteklenen başarılı bir iş kurmanıza yardımcı olarak yılların tecrübesine sahip güvenilir bir ortak kazandıracaktır.

Franchise Desteği

Cleopatra Ink Franchise sahibi olarak, global markamızın sunduğu tüm avantajlardan, Franchise ekibimizin sağladığı destekten, kapsamlı eğitim ve kariyer gelişim fırsatlarından yararlanacaksınız. Saha ve Franchising ekibimiz, bir franchise açmaya karar verdiğiniz andan itibaren doğrudan sizinle iletişime geçerek bu süreçte hep yanınızda olacaktır. Franchise Destek sistemimiz, kendi işinizi başarılı kılmak, ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları donatmak için tasarlanmıştır. Saha ekibimiz, kalitenizi ve becerilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olarak daha iyi satış ve daha yüksek kar sağlamak için olağanüstü hizmetler sunacaktır. Ek olarak, franchise alanınızın yerel ve uluslararası alanda büyümesine yardımcı olan kapsamlı pazarlama desteği sağlamak için deneyimimizden ve araçlarımızdan yararlanabileceksiniz. Kaliteye olan bağlılığımız sayesinde, Cleopatra Ink şu anda dövme endüstrisinde otoritedir. Yüksek standartlarımızı korumanıza yardımcı olmak için, dövme sanatçılarınızı, tasarımcılarınızı ve satışçılarınızı stüdyonuz için ayarlayacağız ve en yüksek kalitede ekipmanları en uygun fiyatlarla alabilmenizi sağlamak için tedarikçilerle yakın çalışacağız. Ek olarak, kurumsal tarzımıza uygun iç mekan ve dekor ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olacağız. Geriye kalan tek şey kendi dövme stüdyonuzu büyütmek!

Cleopatra Ink Sahibi olarak franchising'in faydaları

Kendi patronunuz olun; Cleopatra Ink Franchise ile ailemizin bir üyesi olarak, size kendi işletmenize sahip olma ve bununla birlikte gelen avantajlardan faydalanmak için heyecan verici bir fırsat sunar. Eğitim ve destek konusundaki eşsiz ve uygulamalı yaklaşımımızla, kendi işinizi geliştiriyorsunuz. Dünyaca tanınmış bir markanın desteği; Dövme endüstrisinde bir otorite olan Cleopatra Ink, işinizi büyütmenize yardımcı olacak araçları size sunar. Yetenekli kadromuz, stüdyonuzun başarısını arttırmak için operasyonlar, eğitim, reklam, pazarlama, insan kaynakları, ve ekipman satın alma alanlarında size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Kişisel ve ticari gelişim: Bir franchise sahibi olarak, başarılı bir işletme yürütmenin ve Cleopatra Ink’in dünya çapındaki organizasyonunun saygın bir üyesi olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Eşsiz bilgi fırsatları: Cleopatra Ink’in kapsamlı eğitim, destek ve geliştirme hizmetleri sayesinde, dövme stüdyosu sahibi / operatörü olarak rakipsiz kişisel ve profesyonel gelişim elde edebilirsiniz.

İzini bırak

Bir bayilik için başvur

Kişisel başarı ve kariyer gelişimine giden yolda ilk adımı atmaya hazır mısınız? Cleopatra Ink ile başarılı bir franchise sahibi olmak ve işletmek için bir sonraki konumu siz belirleyin

Cleopatra Ink

 Hayatınıza kalıcı izler bırakın
Merkez
Kariyer